Bejelentkezés
Borítékok
Légpárnás Fólia Buborékfólia 15 m x 150 m 22,5 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 3081 Ft |
Légpárnás Fólia Buborékfólia 30 cm x 200 m 60 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 6789 Ft |
Ragasztószalag Akril, Barna (Havanna barna) 36 tekercs/fólia 48 x 66y
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | barna |
| Db/doboz: | 36 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
329 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 312 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 11 850 Ft |
Stretch Fólia, Csomagoló Fólia 23 mikron, 500 mm, 1,5 kg/tekercs
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 2083 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak C/13 -as Fehér belméret 150x215 mm, külméret 170x225 mm
| Belméret: | 150x215 mm |
| Külméret: | 170x225 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
46 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 42 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 4 166 Ft |
Doku-Fix, Dokumentum Tasak, Okmánytasak LA/4 öntapadós 1000 db/csomag
| Belméret: | 110x225 mm |
| Külméret: | 130x238 mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1000 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 12 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 12 065 Ft |
Légpárnás Buborékos Boríték - Légpárnás Tasak B/12-es Barna Belméret 120x215mm, Külméret 140x225mm
| Belméret: | 120x215 mm |
| Külméret: | 140x225 mm |
| Szín: | barna |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
41 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 36 Ft |
Biztonsági Tasak, Futártasak, CoEx Tasak 'XXL' 350 x 470 + 50 mm
| Belméret: | 350x470+50 mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Szürke matt |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
62 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 55 Ft |
| Doboz ár bruttó: |
6 160 Ft |
| Akciós doboz ár bruttó: | 5 461 Ft |
Ragasztószalag Hot Melt Átlátszó, Transzparens 6 tekercs/fólia 48mmx60 méter/tekercs
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 6 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 425 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 2 553 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak ABLAKOS D/14 -es DVD - Fehér ablakméret: 55x90 mm
| Belméret: | 170x265 mm |
| Külméret: | 200x275 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
83 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 69 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 6 858 Ft |











