Bejelentkezés
Borítékok
Légpárnás Fólia Buborékfólia 1 m x 10 m Átlátszó 10m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 1816 Ft |
Légpárnás Fólia Buborékfólia 20 cm x 50 m 10 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 1928 Ft |
Légpárnás Fólia Buborékfólia 40 cm x 150 m 60 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 6789 Ft |
Légpárnás Fólia Buborékfólia 70 cm x 200 m 140 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 15255 Ft |
Színes Térkitöltő Chips, Színes Térkitöltő Hab, Csomagoló BIO Hab, Biológiailag lebomló PINK (rózsaszín) 50 l/zsák
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | PINK |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 3034 Ft |
Doku-Fix, Dokumentum Tasak, Okmánytasak LC/5 (155x230 mm)
| Belméret: | 155x230 mm |
| Külméret: | 180x240 mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 14 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak A/11 -es Aranybarna, Barna belméret 100x165 mm, külméret 120x175 mm
| Belméret: | 100x165 mm |
| Külméret: | 120x175 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 200 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
33 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 25 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 4 953 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak F/16 -os Fehér belméret 220x340 mm, külméret 240x350 mm
| Belméret: | 220x340 mm |
| Külméret: | 240x350 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
93 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 82 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 8 230 Ft |
Légpárnás Buborékos Boríték - Légpárnás Tasak D/14 -es Barna Belméret 180x265 mm, Külméret 200x275 mm
| Belméret: | 180x265 mm |
| Külméret: | 200x275 mm |
| Szín: | barna |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
65 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 62 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Színes Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak D/14 SÁRGA belméret: 180x265 mm külméret: 200x275 mm
| Belméret: | 180x265 mm |
| Külméret: | 200x275 mm |
| Szín: | SÁRGA |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
102 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 86 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 8 636 Ft |










