Bejelentkezés
Borítékok
Stretch Fólia, Csomagoló Fólia 23 mikron, tekercs szélessége: 500mm, 2 kg/tekercs
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 2699 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Légpárnás Fólia Buborékfólia 1,2 m x 5 m Átlátszó 6 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 1090 Ft |
Légpárnás Fólia Buborékfólia 25 cm x 50 m 12,5 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 2410 Ft |
Légpárnás Fólia Buborékfólia 40 cm x 150 m 60 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 6789 Ft |
Légpárnás Fólia Buborékfólia 70 cm x 200 m 140 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 15255 Ft |
Színes Térkitöltő Chips, Színes Térkitöltő Hab, Csomagoló BIO Hab, Biológiailag lebomló PINK (rózsaszín) 50 l/zsák
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | PINK |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 3034 Ft |
Doku-Fix, Dokumentum Tasak, Okmánytasak LC/5 (155x230 mm)
| Belméret: | 155x230 mm |
| Külméret: | 180x240 mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 14 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 1 - Aranybarna belméret 95x165 mm, külméret 120x175 mm
| Belméret: | 95x165 mm |
| Külméret: | 120x175 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 200 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 21 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 4 183 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 1 - Fehér belméret 95x165 mm, külméret 120x175 mm
| Belméret: | 95x165 mm |
| Külméret: | 120x175 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 200 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 21 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 4 183 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 2 - Fehér belméret 115x215 mm, külméret 140x225 mm
| Belméret: | 115x215 mm |
| Külméret: | 140x225 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 200 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 26 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 5 138 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!











