Bejelentkezés
Borítékok
Színes Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak G/17 KÉK belméret: 230x340 mm külméret: 250x350 mm
| Belméret: | 230x340 mm |
| Külméret: | 250x350 mm |
| Szín: | KÉK |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
152 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 137 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 13 716 Ft |
Biztonsági Tasak, Futártasak, CoEx Tasak '4XL' Méret 450 x 550+ 50 mm
| Belméret: | 450x550+50 mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Szürke fényes |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
87 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 82 Ft |
ÓRIÁS Légpárnás Boríték, Tasak K/12 Osztrigafehér (440x665mm)
| Belméret: | 440x665mm mm |
| Külméret: | 460x680mm+60mm mm |
| Szín: | Törtfehér |
| Db/doboz: | 50 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 577 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 28 829 Ft |
Légpárnás Fólia Buborékfólia 0,4 m x 100 m Átlátszó 40 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
5 766 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 4526 Ft |
Stretch Fólia, Csomagoló Fólia 23 micron, 100mm x 300 m Mini FEKETE
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | FEKETE |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 826 Ft |
Légpárnás Fólia Buborékfólia 1 m x 50 m 50 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
8 128 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 7125 Ft |
Légpárnás Fólia Buborékfólia 2,2 m x 150 m 330 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 35498 Ft |
Színes Térkitöltő Chips, Színes Térkitöltő Hab, Csomagoló BIO Hab, Biológiailag lebomló SÁRGA 500 l /zsák
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | SÁRGA |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 15304 Ft |
Színes Térkitöltő Chips, Színes Térkitöltő Hab, Csomagoló BIO Hab, Biológiailag lebomló KÉK 250 l /zsák
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | KÉK |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 10964 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL CD - Aranybarna belméret 175x165 mm, külméret 200x175 mm
| Belméret: | 175x165 mm |
| Külméret: | 200x175 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 30 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 2 958 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!










