Bejelentkezés
Borítékok
Biztonsági Tasak, Futártasak, CoEx Tasak 'M' Méret 225 x 325 + 50 mm
| Belméret: | 225x325 mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Szürke matt |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
33 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 29 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 2 921 Ft |
Ragasztószalag Akril Átlátszó, Transzparens 6 tekercs/fólia 48 x 66 m
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 6 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 312 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 1 875 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Ragasztószalag Színes akril ZÖLD 48x66 m
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | ZÖLD |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 340 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Légpárnás Fólia Buborékfólia 1 m x 100 m Átlátszó 100 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 11036 Ft |
Színes Térkitöltő Chips, Színes Térkitöltő Hab, Csomagoló BIO Hab, Biológiailag lebomló ZÖLD 25 l /zsák
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | ZÖLD |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 1727 Ft |
Légpárnás Fólia Buborékfólia 10 cm x 150 m 15 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 2746 Ft |
Légpárnás Fólia Buborékfólia 20 cm x 200 m 40 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 4526 Ft |
Ragasztószalag Akril, Barna (Havanna barna) 6 tekercs/fólia 48 x 66y
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | barna |
| Db/doboz: | 6 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
329 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 312 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 1 975 Ft |
Színes Térkitöltő Chips, Színes Térkitöltő Hab, Csomagoló BIO Hab, Biológiailag lebomló KÉK 25 l /zsák
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | KÉK |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 1727 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak A/11 -es Fehér belméret 100x165 mm, külméret 120x175 mm
| Belméret: | 100x165 mm |
| Külméret: | 120x175 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 200 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
33 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 25 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 4 953 Ft |











