Bejelentkezés
Borítékok
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak H/18 -as Aranybarna, Barna belméret 270x360 mm, külméret 290x370 mm
| Belméret: | 270x360 mm |
| Külméret: | 290x370 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
119 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 106 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 10 579 Ft |
Színes Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak G/17 KÉK belméret: 230x340 mm külméret: 250x350 mm
| Belméret: | 230x340 mm |
| Külméret: | 250x350 mm |
| Szín: | KÉK |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
152 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 137 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 13 716 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 1 - Aranybarna belméret 95x165 mm, külméret 120x175 mm
| Belméret: | 95x165 mm |
| Külméret: | 120x175 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 200 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 21 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 4 183 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 2- Aranybarna belméret 115x215 mm, külméret 140x225 mm
| Belméret: | 115x215 mm |
| Külméret: | 140x225 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 200 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 26 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 5 138 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak A/11 -es Fehér belméret 100x165 mm, külméret 120x175 mm
| Belméret: | 100x165 mm |
| Külméret: | 120x175 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 200 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
33 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 25 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 4 953 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 1 - Fehér belméret 95x165 mm, külméret 120x175 mm
| Belméret: | 95x165 mm |
| Külméret: | 120x175 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 200 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 21 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 4 183 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak B/12 - es Fehér belméret 120x215 mm, külméret 140x225 mm
| Belméret: | 120x215 mm |
| Külméret: | 140x225 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 200 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
41 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 36 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 7 163 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak A/11 -es Aranybarna, Barna belméret 100x165 mm, külméret 120x175 mm
| Belméret: | 100x165 mm |
| Külméret: | 120x175 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 200 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
33 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 25 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 4 953 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak B/12-es Aranybarna, Barna belméret 120x215 mm, külméret 140x225 mm
| Belméret: | 120x215 mm |
| Külméret: | 140x225 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 200 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 36 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 7 163 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak CD - Fehér belméret 180x165 mm, külméret 200x175 mm
| Belméret: | 180x165 mm |
| Külméret: | 200x175 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 200 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
45 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 43 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 8 509 Ft |











