Bejelentkezés
Borítékok
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 6 - Fehér belméret 215x340 mm, külméret 240x350 mm
| Belméret: | 215x340 mm |
| Külméret: | 240x350 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 56 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 5 608 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak G/17 -es Fehér belméret 230x340 mm, külméret 250x350 mm
| Belméret: | 230x340 mm |
| Külméret: | 250x350 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
101 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 90 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 8 979 Ft |
Színes Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak D/14 ZÖLD belméret: 180x265 mm külméret: 200x275 mm
| Belméret: | 180x265 mm |
| Külméret: | 200x275 mm |
| Szín: | ZÖLD |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
102 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 86 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 8 636 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 7 - Fehér belméret 225x340 mm, külméret 250x350 mm
| Belméret: | 225x340 mm |
| Külméret: | 250x350 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 62 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 6 203 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak C/13 -as Aranybarna, Barna belméret 150x215 mm, külméret 170x225 mm
| Belméret: | 150x215 mm |
| Külméret: | 170x225 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
46 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 42 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 4 166 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak H/18 -as Fehér belméret 270x360 mm, külméret 290x370 mm
| Belméret: | 270x360 mm |
| Külméret: | 290x370 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
119 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 106 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 10 579 Ft |
Színes Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak D/14 KÉK belméret: 180x265 mm külméret: 200x275 mm
| Belméret: | 180x265 mm |
| Külméret: | 200x275 mm |
| Szín: | KÉK |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
102 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 86 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 8 636 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 8 - Fehér belméret 265x360 mm, külméret 290x370 mm
| Belméret: | 265x360 mm |
| Külméret: | 290x370 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 72 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 7 239 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak D/14-es DVD - Aranybarna, Barna belméret 180x265 mm, külméret 200x275 mm
| Belméret: | 180x265 mm |
| Külméret: | 200x275 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
65 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 62 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 6 248 Ft |
Színes Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak D/14 RÓZSASZÍN, PINK belméret: 180x265 mm külméret: 200x275 mm
| Belméret: | 180x265 mm |
| Külméret: | 200x275 mm |
| Szín: | RÓZSASZÍN |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
102 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 86 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 8 636 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!











