Bejelentkezés
Borítékok
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak ABLAKOS D/14 -es DVD - Fehér ablakméret: 55x90 mm
| Belméret: | 170x265 mm |
| Külméret: | 200x275 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
83 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 69 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 6 858 Ft |
Légpárnás Fólia Buborékfólia 1,2 m x 150 m Átlátszó 180 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 19362 Ft |
Légpárnás Fólia Buborékfólia 10 cm x 50 m 5 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 1173 Ft |
Légpárnás Fólia Buborékfólia 20 cm x 150 m 30 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 3395 Ft |
Légpárnás Fólia Buborékfólia 40 cm x 200 m 80 m2
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 8717 Ft |
Színes Térkitöltő Chips, Színes Térkitöltő Hab, Csomagoló BIO Hab, Biológiailag lebomló PINK (rózsaszín) 250 l/zsák
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | PINK |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 10964 Ft |
Stretch Fólia, Csomagoló Fólia 30 mikron, 500 mm, 1,5 kg/tekercs
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 1 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 2083 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 1 - Aranybarna belméret 95x165 mm, külméret 120x175 mm
| Belméret: | 95x165 mm |
| Külméret: | 120x175 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 200 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 21 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 4 183 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 1 - Fehér belméret 95x165 mm, külméret 120x175 mm
| Belméret: | 95x165 mm |
| Külméret: | 120x175 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 200 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 21 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 4 183 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 2 - Fehér belméret 115x215 mm, külméret 140x225 mm
| Belméret: | 115x215 mm |
| Külméret: | 140x225 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 200 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 26 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 5 138 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!











