Bejelentkezés
Borítékok
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak CD - Aranybarna belméret 180x165 mm, külméret 200x175 mm
| Belméret: | 180x165 mm |
| Külméret: | 200x175 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
28 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 25 Ft |
| Doboz ár bruttó: |
2 804 Ft |
| Akciós doboz ár bruttó: | 2 477 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Biztonsági Tasak, Futártasak, CoEx Tasak 'M' Méret 225 x 325 + 50 mm
| Belméret: | 225x325 mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Szürke matt |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
33 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 29 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 2 921 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 6 - Aranybarna belméret 215x340 mm, külméret 240x350 mm
| Belméret: | 215x340 mm |
| Külméret: | 240x350 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 56 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 5 608 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Biztonsági Tasak, Futártasak, CoEx Tasak 'L' 240 x 350 + 50 mm
| Belméret: | 240x350 mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Szürke fényes |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
38 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 28 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 2 845 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 7 - Aranybarna belméret 225x430 mm, külméret 250x350 mm
| Belméret: | 225x340 mm |
| Külméret: | 250x350 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 62 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 6 203 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Biztonsági Tasak, Futártasak, CoEx Tasak 'XL' 325 x 425 + 50 mm
| Belméret: | 325x425 mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Szürke matt |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
55 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 50 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 4 953 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 3 - Fehér belméret 145x215 mm, külméret 170x225 mm
| Belméret: | 145x215 mm |
| Külméret: | 170x225 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 31 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 3 134 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 8 - Aranybarna belméret 265x360 mm, külméret 290x370 mm
| Belméret: | 265x360 mm |
| Külméret: | 290x370 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 72 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 7 239 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak C/13 -as Fehér belméret 150x215 mm, külméret 170x225 mm
| Belméret: | 150x215 mm |
| Külméret: | 170x225 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
46 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 42 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 4 166 Ft |
Biztonsági Tasak, Futártasak, CoEx Tasak 'XXL' 350 x 470 + 50 mm
| Belméret: | 350x470+50 mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Szürke matt |
| Db/doboz: | 100 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
62 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 55 Ft |
| Doboz ár bruttó: |
6 160 Ft |
| Akciós doboz ár bruttó: | 5 461 Ft |










