Bejelentkezés
Borítékok
Ragasztószalag Akril Átlátszó, Transzparens 36 tekercs/karton 48 x 50 méter/tekercs
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 36 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 215 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 7 727 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Ragasztószalag Hot Melt Átlátszó, Transzparens 36 tekercs/karton 48mmx60 méter/tekercs
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 36 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 211 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 7 590 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Ragasztószalag Hot Melt Átlátszó, Transzparens 36 db/karton 48mmx66 méter/tekercs
| Belméret: | - mm |
| Külméret: | - mm |
| Szín: | Átlátszó |
| Db/doboz: | 36 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 425 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 15 316 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak I/19 -es Fehér belméret 300x445 mm, külméret 320x455 mm
| Belméret: | 300x445 mm |
| Külméret: | 320x455 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 50 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
163 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 147 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 7 334 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 9 - Fehér belméret 295x445 mm, külméret 320x455 mm
| Belméret: | 295x445 mm |
| Külméret: | 320x455 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 50 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 98 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 4 915 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak K/20-as - Fehér belméret 350x470 mm, külméret 370x480 mm
| Belméret: | 350x470 mm |
| Külméret: | 370x480 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 50 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
184 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 171 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 8 534 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak AROFOL 10 - Fehér belméret 345x470 mm, külméret 370x480 mm
| Belméret: | 345x470 mm |
| Külméret: | 370x480 mm |
| Szín: | fehér |
| Db/doboz: | 50 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 114 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 5 715 Ft |
Sajnos a termék jelenleg nem elérhető!
ÓRIÁS Légpárnás Boríték, Tasak K/12 Osztrigafehér (440x665mm)
| Belméret: | 440x665mm mm |
| Külméret: | 460x680mm+60mm mm |
| Szín: | Törtfehér |
| Db/doboz: | 50 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): | 577 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 28 829 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak I/19 -es Aranybarna, Barna belméret 300x445 mm, külméret 320x455 mm
| Belméret: | 300x445 mm |
| Külméret: | 320x455 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 50 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
163 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 147 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 7 334 Ft |
Légpárnás (buborékos) Boríték, Tasak K/20 -as Aranybarna, Barna belméret 350x470 mm, külméret 370x480 mm
| Belméret: | 350x470 mm |
| Külméret: | 370x480 mm |
| Szín: | aranybarna |
| Db/doboz: | 50 |
| Eladási ár bruttó (Ft/db): |
184 Ft |
| Akciós eladási ár bruttó (Ft/db): | 171 Ft |
| Doboz ár bruttó: | 8 534 Ft |











